укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
  
Шукати у каталозі товарів
Переглянути каталог

Книги про рукоділля

Книги з рукоділля можуть стати гарним вчителем для рукодільниць, які щойно почали відкривати для себе тонкощі цієї справи. А для досвідчених майстринь книги є надійним помічником і порадником. Завдяки книгам можна навчитися різним видам рукоділля, і при бажанні це заняття може навіть перетворитися на хобі.
Рукоділля по своїй суті значить те саме, що і модний зараз термін «хенд-мейд» (від англійської hand-made). Тобто, це позначення для всіх речей, зроблених своїми руками. Хендмейд - це одночасно і творча самореалізація, і спосіб показати свою індивідуальність, і мистецтво. Вишивка і в'язання, шиття, вироби зі шкіри, м'які іграшки, панно, авторські сукні, сумочки та інші аксесуари - все це прояви рукоділля, або хенд-мейду.

Є і багато інших причин, чому рукоділля таке популярне, особливо серед жінок. Наприклад, для більшості видів хендмейду властиві легкість навчання і доступність матеріалів для творчості. Для початківців, що тільки починають займатися рукоділлям, є величезний вибір навчальної літератури.

Свій внесок у розвиток рукоділля робить навіть інтернет - з розвитком мережі з'явилися численні групи однодумців у галузі handmade, які постійно обмінюються досвідом, створюють нові креативні ідеї і успішно їх реалізують.

Розділ "Книги про рукоділля" містить перелік книг, присвячених різним видам хендмейду. Клацнувши по назві чи зображенню книги в розділі, можна перейти на відповідну сторінку інтернет-магазину і купити там бажану книгу. 
Інші товари розділу (всього - 15):
Сортувати товари за: За назвою За ціною
Амигуруми
Ціна: 70 грн
інтернет-магазин: tilimili
Хотите научиться делать симпатичные игрушки под названием амигуруми? Наша книга поможет вам в этом. Здесь представлены 35 интересных моделей...

Останні коментарі до товарів в цьому розділі: